Eventy

Orientujeme se na společenské a firemní akce s důrazem na vzdělání zábavu a programovou stránku spojenou s vizuální podívanou. Nezáleží na budgetu? Bohužel záleží. S malými investicemi se dá hrát jen malé divadlo, ale nikde není řečeno, že nebude dobré! Ovšem ani velké investice samy o sobě nejsou ještě zárukou vydařeného díla, i velkolepý projekt nemusí po špatné realizaci sklidit úspěch. Ať už pracujeme s budgetem větším či menším, dokážeme (prý) dobré věci, protože základ vidíme v myšlence a ovládnutí řemesla.

Snažíme se co nejpoctivěji vyprodukovat nejrůznější módní, vlasové a designové přehlídky, taneční a hudební show a firemní, soukromou či komerční akci s programem více či méně tematickým, stejně jako marketingové akce s cílem prodat či zaujmout. Postaráme se podle svého nejlepšího svědomí o propagaci akce, její kompletní produkci a realizaci, vymyslíme a postavíme program včetně zajištění umělců a VIP hostů a v případě poptávky zprostředkujeme i medializaci.

Jsme z Prahy, proto působíme především v metropoli, ale nevymezujeme se na ni. Jen regionálním akcím musí předcházet o to pečlivější seznámení s prostorem a místem.

Pracujeme na přesné zadání, stejně jako si poradíme s volnou rukou.